ATATÜRK STRATEJİK ARAŞTIRMALAR VE LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ

  MALİ VE İDARİ HUSUSLAR

   
  SGK VE MALİ FORMLAR:
  Her eğitim öğretim döneminin başında Enstitümüz bünyesinde ders veren veya tez danışmanlığı bulunan öğretim üyelerinin Personel Bilgi Formunu doldurup ıslak imzalı enstitümüze teslim etmesi gerekir.(Bkz.Personel Bilgi Formu)
   
  Ek ders tahakkuklarının ve SGK işlemlerinin yapılabilmesi ancak formların ve sözleşmenin ıslak imzalı şekilde teslimi sonrası mümkün olabilmektedir. Bu sebeple öğretim üyelerimizin bir hak kaybı yaşamaması adına her eğitim döneminin başlangıcının ilk haftası bu formları Enstitümüze ulaştırmaları gerekmektedir.
   
   
  SÖZLEŞME:
  Öğretim üyelerimizin Kısmî Süreli Çalışma Sözleşmesini doldurup imzalanmış halini Bilgi Formu ile beraber Enstitümüze göndermesi gerekmektedir. (YENİ KISMİ SÜRELİ SÖZLEŞME EKTEDİR)

  Halihazırda devlet üniversitelerinde veya diğer kamu kurumlarında çalışan öğretim üyelerimizin bu sözleşmeyi doldurmalarına gerek yoktur.
   
   
  GİRİŞ KARTI İŞLEMLERİ:
  Enstitümüz bünyesinde ders veren öğretim üyelerimize kampüse girişte kullanmak üzere kartlar verilmektedir. Bu kartların temin edilebilmesi için :
  - Kart Başvuru Formu'nun ıslak imzalı bir biçimde ve fotoğraf yapıştırılmış olarak teslim edilmesi gerekmektedir.(Bkz.Kart başvuru formu)
  - Kimlik kartı fotokopisi
  - Araç ruhsat fotokopisi forma eklenmelidir.
   
  Ayrıca vesikalık fotoğrafın dijital halinin e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.